Przejdź do głównej treści
Specjalista/ka ds. Windykacji
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Bieżące monitorowanie należności
  • Aktywna windykacja należności przeterminowanych
  • Codzienna analiza zamówień, kontakt z klientami
  • Generowanie wezwań do zapłaty, potwierdzanie sald należności
  • Kontrola i wyjaśnianie rozrachunków klienta
  • Przygotowywanie raportów należności

Wymagania

  • Doświadczenia w windykacji lub w telefonicznej obsłudze klienta
  • Umiejętność asertywnego prowadzenia rozmów
  • Umiejętności analityczne
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, otwartość
  • Dobra znajomość MS Office
  • Dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna Medicover i wiele innych
  • Zniżki pracownicze na oferowane produkty
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Nastawienie na współpracę i niekorporacyjną atmosferę

Co oferujemy pracownikom?

Umowa o pracę
Niezbędne wsparcie
Możliwość rozwoju
Dofinansowanie karty Multisport
Ubezpieczenie grupowe
Przyjemna atmosfera
Chcesz złożyć aplikację? Kliknij przycisk „Aplikuj” i przenieś się do systemu rekrutacyjnego.