Przejdź do głównej treści
Przedstawiciel Handlowy ds. rozwoju kuchni orientalnej
Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz sprzedaż naszych produktów kuchni azjatyckich.
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami.
  • Udział w ekscytujących projektach promujących kuchnie azjatyckie i wspierających rozwój naszej firmy.
  • Monitorowanie aktualnych trendów rynkowych i nowości produktowych.
  • Analiza i raportowanie wyników sprzedażowych – bo sukces smakuje najlepiej, gdy jest mierzalny.
  • Ścisła współpraca z zespołem sprzedażowym – żeby odnieść sukces, warto grać zespołowo.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży HoReCa lub FMCG – dodatkowo docenimy takie, związane z kuchnią orientalną.
  • Znajomość lokalnego rynku gastronomicznego, a zwłaszcza kuchni orientalnej.
  • Chęć do nauki i rozwijania swoich umiejętności, ponieważ w tej branży liczy się ciągły rozwój.
  • Doskonałe umiejętności budowania relacji – bo każda sprzedaż to nowa przygoda!
  • Biegłość w obsłudze komputera.
  • Prawo jazdy kat. B,  niezbędne w codziennych podróżach do klientów.
Mile widziane
  • Doświadczenie jako kucharz

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie o umowę o pracę.
  • Niezbędne narzędzia pracy – w tym samochód służbowy, bo każda podróż w poszukiwaniu nowych smaków wymaga mobilności!
  • Szkolenia dopasowane do Twoich potrzeb.
  • Możliwość wdrażania własnych inicjatyw i realny wpływ na rozwój firmy.
  • Pracę w otwartym, innowacyjnym środowisku, które ceni nowe pomysły i rozwiązania.
  • Kameralną, niekorporacyjną atmosferę, w której liczy się współpraca i pasja do odkrywania nowych smaków.

Co oferujemy pracownikom?

Umowa o pracę
Niezbędne wsparcie
Możliwość rozwoju
Dofinansowanie karty Multisport
Ubezpieczenie grupowe
Przyjemna atmosfera
Chcesz złożyć aplikację? Kliknij przycisk „Aplikuj” i przenieś się do systemu rekrutacyjnego.