Przejdź do głównej treści
Magazynier
Miejsce pracy: Zielona Góra
Magazynier

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją magazynową
  • Kompletowanie zamówień oraz ich przygotowanie do dostawy
  • Kontrola stanów magazynowych i dbanie o porządek w miejscu pracy
  • Obsługa wózków widłowych (jeśli posiadasz uprawnienia)
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • Doświadczenie w pracy w magazynie​ będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna Medicover, dofinansowanie posiłków
  • Zniżki pracownicze na oferowane produkty
  • Możliwość opłacenia szkolenia na wózki widłowe UDT
  • Profesjonalne wdrożenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Parking pod miejscem pracy

Co oferujemy pracownikom?

Umowa o pracę
Niezbędne wsparcie
Możliwość rozwoju
Dofinansowanie karty Multisport
Ubezpieczenie grupowe
Przyjemna atmosfera
Chcesz złożyć aplikację? Kliknij przycisk „Aplikuj” i przenieś się do systemu rekrutacyjnego.