Przejdź do głównej treści
Koordynator/-ka ds. Marketingu
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii marketingowej w kanałach Social Media wybranych marek
  • Zarządzanie kanałami social media wybranych marek
  • Tworzenie i zarządzanie angażującym contentem na stronie, blogu i social media wybranych marek
  • Obsługa kampanii płatnych
  • Współtworzenie i wdrażanie strategii działań PR
  • Opracowywanie wszelkich materiałów wizerunkowych i reklamowych
  • Wsparcie w przygotowywaniu i obsłudze eventów, proaktywna postawa w ich promowaniu
  • Analiza podjętych działań, ocena ich efektywności, raportowanie wyników
  • Monitorowanie działań konkurencji oraz trendów rynkowych

Wymagania

  • Minimum dwa lata doświadczenia w obszarze Social Media (udokumentowane portfolio)
  • Umiejętność praktycznego korzystania z Social Mediów i znajomość obecnie panujących w nich trendów;
  • Umiejętność korzystania z Canvy lub innych narzędzi do tworzenia contentu
  • Znajomość narzędzi do analityki Social Media;
  • Doskonałe umiejętności przygotowywania oraz redagowania tekstów, tzw. lekkie pióro
  • Kreatywność i wyczulona estetyka;
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy, również pod presją czasu.
  • Umiejętność prowadzenia wielu projektów jednocześnie we współpracy z innymi działami firmy
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2-C1;
  • Otwartość na wyjazdy służbowe
  • Prawo jazdy
  • Mile widziana znajomość win i rynku gastronomicznego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Benefity pozapłacowe, takie jak opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe.
  • Zniżki pracownicze na oferowane produkty.
  • Nastawienie na współpracę i niekorporacyjną atmosferę.

Co oferujemy pracownikom?

Umowa o pracę
Niezbędne wsparcie
Możliwość rozwoju
Dofinansowanie karty Multisport
Ubezpieczenie grupowe
Przyjemna atmosfera
Chcesz złożyć aplikację? Kliknij przycisk „Aplikuj” i przenieś się do systemu rekrutacyjnego.