Przejdź do głównej treści
Kierowca kat. C
Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • Dostarczanie zamówień do klientów (restauracje, hotele, firmy cateringowe).
  • Załadunek i rozładunek towaru zgodnie z zamówieniem.
  • Zapewnienie odpowiedniego stanu dostarczanego towaru (produkty świeże, mrożone itp.).
  • Dbanie o terminowość dostaw i utrzymywanie dobrych relacji z klientami.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dostawami.
  • Dbanie o czystość i stan techniczny pojazdu.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. C.
  • Elektroniczna karta kierowcy.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.
  • Znajomość topografii miasta i umiejętność planowania tras.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i doskonała organizacja pracy.
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista.
  • Gotowość do pracy fizycznej (załadunek, rozładunek).

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia).
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna Medicover, dofinansowanie posiłków.
  • Zniżki pracownicze na oferowane produkty.
  • Profesjonalne wdrożenie i wsparcie zespołu.
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego i awansu.
  • Parking pod miejscem pracy.

Co oferujemy pracownikom?

Umowa o pracę
Niezbędne wsparcie
Możliwość rozwoju
Dofinansowanie karty Multisport
Ubezpieczenie grupowe
Przyjemna atmosfera
Chcesz złożyć aplikację? Kliknij przycisk „Aplikuj” i przenieś się do systemu rekrutacyjnego.