Przejdź do głównej treści
Graphic Designer
Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska

  • Projektowanie grafik pod social media, stronę www, newsletter i e-commerce.
  • Projektowanie ulotek, folderów, e-booków.
  • Projektowanie logotypów i identyfikacji wizualnych dla marek własnych.
  • Opracowanie etykiet na produkty i opakowania zbiorcze.
  • Opracowanie graficzne materiałów wewnętrznych, np. prezentacji i kalendarzy firmowych.
  • Przygotowywanie materiałów do druku.
  • Współpraca z podwykonawcami i drukarniami.
  • Wsparcie działu marketingu własnymi pomysłami.

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie w zakresie prac graficznych (portfolio).
  • Kreatywność, twórczość, nieszablonowość, dbałość o szczegóły.
  • Znajomość programów Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign, After Effects i Premiere.
  • Znajomość zagadnień DTP.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i z deadline’ami.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Pracę hybrydową w dziale marketingu w Zielonej Górze w różnorodnym, zaangażowanym i wspierającym zespole.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem i premiami uznaniowymi
  • Możliwość rozwoju doświadczenia zawodowego w wiodącej firmie na rynku HoReCa.
  • Rozwój kompetencji i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i wydarzeniach w obszarze projektowania graficznego.
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna Medicover i wiele innych.
  • Zniżki pracownicze na oferowane produkty.

Co oferujemy pracownikom?

Umowa o pracę
Niezbędne wsparcie
Możliwość rozwoju
Dofinansowanie karty Multisport
Ubezpieczenie grupowe
Przyjemna atmosfera
Chcesz złożyć aplikację? Kliknij przycisk „Aplikuj” i przenieś się do systemu rekrutacyjnego.