Przejdź do głównej treści
Asystentka/Asystent marketingu
Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska

  • obsługa administracyjno-organizacyjna biura marketingu
  • bieżące wsparcie pracy zespołu marketingu
  • kontakt z firmami zewnętrznymi, m.in. agencjami reklamowymi i drukarniami
  • prowadzenie magazynu działu marketingu, pakowanie i wysyłka gadżetów oraz materiałów drukowanych
  • aktualizacja informacji zamieszczonych na stronie www, w prezentacji firmowej oraz wizytówkach Google
  • wyszukiwanie informacji w Internecie
  • inne zadania wymagające kreatywności i elastycznego podejścia do obowiązków zawodowych

Wymagania

  • wykształcenie lub doświadczenie w dziedzinie marketingu lub reklamy
  • otwartość na nowe wyzwania i inicjatywa w ich realizacji
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • wielozadaniowość, nieszablonowe pomysły i energia do działania
  • skrupulatność i terminowość
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • podstawowa znajomość programów pakietu MS Office

Mile widziane

  • j. angielski na poziomie B1
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie,
  • zniżki na firmowe produkty,
  • szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy,
  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu,
  • realne możliwości rozwoju i awansu.

Co oferujemy pracownikom?

Umowa o pracę
Niezbędne wsparcie
Możliwość rozwoju
Dofinansowanie karty Multisport
Ubezpieczenie grupowe
Przyjemna atmosfera
Chcesz złożyć aplikację? Kliknij przycisk „Aplikuj” i przenieś się do systemu rekrutacyjnego.