Przejdź do głównej treści
Logistyk
Miejsce pracy: Wrocław
Logistyk

Opis stanowiska

  • Planowanie i koordynowanie transportów oraz dystrybucji towarów.
  • Zarządzanie flotą samochodową i organizowanie bieżących napraw samochodów.
  • Współpraca z kierowcami wewnętrznymi.
  • Kontrola i planowanie czasu pracy kierowców.
  • Wdrażanie i monitorowanie procedur mających na celu optymalizację procesów logistycznych.
  • Analiza kosztów logistycznych i proponowanie usprawnień.
  • Bieżąca współpraca z działem handlowym.

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży TSL.
  • Wykształcenie wyższe z zakresu logistyki, zarządzania lub pokrewnych.
  • Sprawne poruszanie się w przepisach obowiązujących w transporcie drogowym.
  • Znajomość systemów ERP (np. SAP) oraz narzędzi do zarządzania logistyką.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Benefity pozapłacowe, takie jak opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe.
  • Zniżki pracownicze na oferowane produkty.
  • Nastawienie na współpracę i niekorporacyjną atmosferę.

Co oferujemy pracownikom?

Umowa o pracę
Niezbędne wsparcie
Możliwość rozwoju
Dofinansowanie karty Multisport
Ubezpieczenie grupowe
Przyjemna atmosfera
Chcesz złożyć aplikację? Kliknij przycisk „Aplikuj” i przenieś się do systemu rekrutacyjnego.